2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
juan carlos pastorkézilabdakézilabda bajnokok ligájaMAGYARORSZÁGmomir ilicSport

A Szeged edzője a veszprémi vereségről: Látok fejlődést

Kettős győzelemmel jutott tovább a kézilabda Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé a Veszprém, amely az idegenbeli 13 gólos győzelmét követően hazai pályán 38-33-ra verte a Szegedet. Utóbbi csapat edzője, a szezon végén távozó Juan Carlos Pastor gratulált a riválisnak, azt mondta, megérdemelt a továbbjutás.

A szegedi meccsel összehasonlítva látok fejlődést. Sok labdát veszítettünk ma, voltak védekezési hibáink. Próbáltuk a 7 a 6 elleni játékot, szeretnénk ebben fejlődni a jövőben

– nyilatkozta a spanyol szakember.

A hazaiak irányító Momir Ilic játékosainak reagált a párharcban nyújtott játékért, különösen a szegedi mérkőzésért.

Az első félidőben voltak problémáink, de a másodikban jobban reagáltunk, sikerült is néhány könnyű gólt szerezni. Sok munka vár még ránk, például holnap edzést kell tartanunk, szombaton pedig már mérkőzést játszunk

– nyilatkozta a veszprémiek edzője.

A Veszprémre a négy között a Kielce vár, a negyeddöntő első mérkőzését Veszprémben május 10-én vagy 11-én rendezik, a lengyelországi visszavágó 17-én vagy 18-án lesz. A párharc azért is érdekes, mert sajtóhírek szerint a lengyel csapat hamarosan szét fog esni, és az edzője, Talant Dujshebaev, illetve több játékos is Szegedre kerülhet.