2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
andreas palickakézilabdaMAGYARORSZÁGnantesparis saint-germainpsgSport

Időntúli hetest védve nyert meccset a PSG kapusa

Nem alakulhatott volna izgalmasabban a francia élvonalbeli kézilabda-bajnokság 15. fordulójának rangadója, a Nantes-PSG mérkőzés.

A hazai csapat 4-1-re ellépett és az első félidő hajrájáig nem is érte be a párizsi csapat. Végül 12-12-nél sikerült a vendégeknek, sőt félidőre már 17-16-os PSG-vezetéssel vonultak a csapatok. Hasonlóan szoros volt a második félidő is, ahol aztán újra a hajrá döntött csak. A PSG 30-30 után két gólt dobott zsinórban, erre kettővel felelt a Nantes, de az újabb párizsi találat után szabálytalanság is történt, így időntúli büntetőre került sor, ami eldöntötte a meccset. Sadou Ntanzi állt oda, lövését azonban lábbal védre Andreas Palicka, így a vendégek bezsebelték mindkét pontot.

A francia élvonal tabellája rendkívül szoros, a Montpellier és a PSG 26-26 ponttal áll az élen, a Nantes 24-gyel áll a harmadik helyen.

The post Időntúli hetest védve nyert meccset a PSG kapusa first appeared on 24.hu.