2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
fucsovics mártonMAGYARORSZÁGSportteniszwimbledonwimbledon 2023wimbledoni teniszbajnokságwimbledoni teniszbajnokság 2023

Fucsovics Márton behúzta az eső miatt egy napig elhúzódó meccsét

Fucsovics Márton három játszmában legyőzte a 28. helyen kiemelt holland Tallon Griekspoort a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában.
A kedden délben kezdődött mérkőzés a második szettben, a magyar játékos 6:4, 3:1-es vezetésénél a heves esőzés miatt félbeszakadt, és csak szerda este folytatódott. Szerda este sikerült végre folytatni a meccset, Fucsovics pedig hasonló magabiztossággal kezdett bele, a második szettet 6:2-re be is húzta.
A harmadik játszma viszont nagyon szorosa sikerült, 4:4-nél sikerült csak brékelnie, ami elegendőnek bizonyult ahhoz, hogy 57 perc alatt legyőzze Griekspoort. A második körben az amerikai Marcos Gironnal, az ATP-rangsor 65. helyezettjével találkozik.

Végeredmény – Wimbledon, 1. forduló

Fucsovics Márton-Tallon Griekspoor (holland, 28.) 6:4, 6:2, 6:4
The post Fucsovics Márton behúzta az eső miatt egy napig elhúzódó meccsét first appeared on 24.hu.